Jeździsz na co dzień w klubie, maksymalnie raz w tygodniu i wciąż czujesz niedosyt jazdy, więc przyjedź do nas. Gwarantujemy, że spędzisz na końskim grzbiecie codziennie dwie i pół godziny i to efektywnej jazdy konnej (bez siodłania i rozsiodływania konia) – wariant B (najwięcej jazd na obozie ze wszystkich ofert obozów wakacyjnych). Wycieczki konne mogą być jeszcze dłuższe. A cały dwutygodniowy turnus zakończymy dwudniowym rajdem z noclegiem pod namiotem w bezpośrednim sąsiedztwie pasących się koni. W tym roku przewidujemy także trochę wiedzy ( nie bójcie się – szkoły nie będzie) z zakresu psychologii konia i zachowania w sytuacjach trudnych w terenie. Pozostały czas wypełnią atrakcyjne zajęcia terenowe, gry i zabawy.

A może chcesz nauczyć się jeździć konno lub doskonalić swoje dotychczasowe umiejętności to także znajdziesz opcję dla siebie – wariant A obozu czyli 1,5 godziny jazdy dziennie (dla osób początkujących – 0,5 godz. lonży). Nauczysz się jak obchodzić się ze zwierzęciem, siodłać konia, jak czytać „język koni”i jak nawiązać dobrą relację z końskim przyjacielem. Poprowadzą cię doświadczeni instruktorzy. Zapewniamy, że dzięki zdobytym umiejętnościom pod koniec turnusu (a może wcześniej)wyruszysz na jazdę terenową.

Nie możesz przyjechać na całe dwa tygodnie – wybierz wersję tygodniową (wyłącznie pierwszy tydzień pobytu w ramach obozu dwutygodniowego).

Wpłata całej opłaty za obóz do 31.03.2024 – 5% rabatu.

UWAGA! Mamy także coś dla naszych stałych bywalców. Dodatkowy rabat w wysokości 5%, jeżeli przyjedzie z tobą nowa koleżanka/kolega (w sumie 10% rabatu).

Spotkajmy się w Gładyszowie!

Utrzymujemy dotychczasowy rabat 5% dla stałych uczestników i rodzeństw.

Wypoczynek będzie oczywiście zgłoszony do Kuratorium Oświaty, uczestnicy ubezpieczeni a opiekę zapewnią doświadczeni instruktorzy i wychowawcy.

Niezdecydowanych serdecznie zapraszamy. Zrobimy wszystko aby obóz był bezpieczny i pełen niezapomnianych wrażeń.

Działamy legalnie. Jesteśmy zarejestrowani jako organizator turystyki w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Małopolskiego oraz zawarliśmy umowę gwarancji ubezpieczeniowej na rzecz klientów.

Zapraszamy na konną przygodę do Gładyszowa w Beskidzie Niskim.

@
Menu

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner