Jak wspomniane było wcześniej nasz ośrodek powstał z przekształcenia budynków dawnej cegielni czemu zawdzięcza swoją nazwę. Pierwotnie, w dnu zakupu w 1995 roku na działce znajdowało się kilka wiat pełniących funkcję suszarni cegieł oraz ceglarki (miejsce formowania cegieł), budynek biurowy i piec do wypalania ceramiki. Jak można się domyślić teren ośrodka wyglądał zupełnie inaczej :).

Obecnie w naszym ośrodku posiadamy trzy budynki noclegowe: mały i duży domek wczasowy oraz budynek główny, w którego skład wchodzi jadalnia z kuchnią, sala kominkowa w dawnym piecu ceielnianym oraz część noclegowa ze świetlicą. Ponadto na terenie ośrodka znajduje się budynek sauny tzw. „ruskiej bani”, boisko sportowe wielofunkcyjne i wiata ogniskowa.

W ramach udogodnień nasi klienci mogą korzysztać z bezpłatnego wi-fi na terenie ośrodka.

Po sąsiedzku (po drugiej stronie drogi gminnej) znajduje się część hippiczna naszego ośrodka, gdzie można spotkać naszych czterokopytnych podopiecznych. Obecnie dysponujemy 10 boksami zewnętrznymi, zadaszonymi tzw. „angielkami”, budynkiem siodlarni oraz zieloną ujeżdzalnią. W trakcie budowy jest nowy budynek stajni, w którym mieścić będzie się kolejnych 13 boksów i stodoła.

Zachęcamy do zapoznania się z dokładnym opisem poszczególnych części obiektu.

Budynek główny

Budynek główny

3 pokoje 2-osobowe z łazienką, 2 pokoje 2-osobowe z łazienką na korytarzu, pokój 9-osobowy z łazienką, pokój 8-osobowy z łazienką, 2 duże łazienki, świetlica z kominkiem, rzutnik multimedialny, stół ping-pongowy, bilard, piłkarzyki, Muzeum Jazdy Konnej, sala kominkowa "W Piecu Starej Cegielni"
Duży domek wczasowy

Duży domek wczasowy

Domek całoroczny: 4 pokoje dwuosobowe, kuchnia z kącikiem jadalnym i kominkiem, w pełni wyposażona, 2 łazienki z prysznicem i WC, weranda, zadaszony taras.
Mały domek wczasowy

Mały domek wczasowy

Domek całoroczny: 4 miejsca noclegowe (dwa łóżka na antresoli), łazienka z prysznicem, aneks kuchenny z kuchnią kaflową.
Wiata na ogniska

Wiata na ogniska

Ognisko jest częstym punktem wieńczącym wycieczki konne i kuligi. Dzięki zadaszeniu nasi Goście nie muszą obawiać się niekorzystnych warunków pogodowych.
Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka

Wirtualna wycieczka po Ośrodku "Stara Cegielnia". Zobacz naszą bazę noclegową oraz atrakcje, jakie mamy dla Ciebie.
@
Menu

Zgoda na pliki cookie z Real Cookie Banner